KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15186068
nr 1518 6068
Gustaf Fängström
(1905-1999), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Motiv från Italien. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 48x57-68x49 cm
Gustaf Fängström, svensk målare född 1905, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:58:20
30/1 16:43:21
Gustaf Fängström
Läs mer om Gustaf Fängström